Відбулось засідання робочої групи з контролю за оприлюдненням наборів даних Вінницької ОТГ

31 Жовтень 2019

2019-10-31 відбулось засідання робочої групи з контролю за оприлюдненням наборів даних Вінницької об'єднаної територіальної громади у формі відкритих даних. Присутніми були обговорені зміни, що зазначені у оновленій Постанові КМУ №835, внесені пропозиції щодо правок до Положення про відкриті данні Вінницької міської ради.

Stay tuned...

Відбулось засідання робочої групи з контролю за оприлюдненням наборів даних Вінницької ОТГ
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).