Проведення технічних робіт відновлення серверу

17 Січень 2020

Вніслідок помилкового завантаження наборів, що не є машиночитним форматом та займають великий обсяг даних та внаслідок технічного сбою серверного обладнання набори та організації, що зазнали змін у період з 2020-01-03 по 2020-01-16 незворотньо втрачено. Просимо переглянути власні набори та оновити відповідні ресурси у разі необхідності. Вибачте за тимчасові незручності.

Проведення технічних робіт відновлення серверу
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).