3.25. Інформація про конкурс з визначення соціально-культурних проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства

Перелік соціально-культурних проєктів розроблених інститутами громадянського суспільства, які стали переможцями конкурсу та розмір їх фінансової підтримки за рахунок коштів бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на виконання Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»

Дані та ресурси
IGS 2121.csv
Набір містить інформацію про перелік соціально-культурних проєктів інститутів...
Дослідити
IGS 2020.csv
Набір містить інформацію про перелік соціально-культурних проектів інститутів...
Дослідити
IGS.csv
Набір містить інформацію про перелік соціально-культурних проектів інститутів...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Притолюк Олеся
Останнє оновлення
Грудень 16, 2022, 13:56 (EET)
Створено
Січень 28, 2020, 12:18 (EET)
Періодичність оновлення
один раз в рік
Підстава оприлюднення
Постанова №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних