1.1. Довідник КЗ "ДНЗ №31 ВМР"

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації, назва, телефон, адреса закладу, прізвище, ім'я, по батькові керівника, електрону адресу, дні та години прийому. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів розпорядника інформації. Posts — довідник посадових осіб/працівників розпорядника інформації, прізвище, ім'я, по батькові, стать, посаду, електронну адресу, дні та години прийому.

Дані та ресурси
Оrganizations.csv
Набір містить інформацію про заклад, назва, телефон, адреса закладу,...
Дослідити
organizationunits.csv
Довідник структурних підрозділів розпорядника інформації.
Дослідити
Posts.csv
Довідник посадових осіб/працівників розпорядника інформації, прізвище, ім'я,...
Дослідити
Додаткова інформація
Джерело
sonechko_31@ukr.net
Відповідальна особа
Піщек Жанна Олександрівна
Останнє оновлення
Березень 13, 2023, 16:22 (EET)
Створено
Січень 17, 2020, 15:18 (EET)
періодичність
у разі змін
підстава оприлюднення
Рішення ВК ВМР №2289 від 27.10.2022р.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних