1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій КП "Інститут розвитку міст" та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить два ресурси: OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів КП «ІРМ»; Posts — довідник працівників КП «ІРМ».

Дані та ресурси
Organizationalunits
Довідник структурних підрозділів КП "Інститут розвитку міст"
Дослідити
Posts
Довідник працівників КП "Інститут розвитку міст"
Дослідити
Organizations.csv
Organizations — довідник підприємства.
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Андрущенко Леся
Останнє оновлення
Травень 2, 2023, 14:30 (EEST)
Створено
Листопад 27, 2019, 17:08 (EET)
періодичність оновлення
щоквартально/у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних