1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій КП "Інститут розвитку міст" та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси: Organizations — ресурс містить інформацію про КП «ІРМ», в тому числі повну назву, підпорядкованість , посилання на установчий документ, поштову та електронну адресу, телефон, часи роботи; OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів КП «ІРМ»; Posts — довідник працівників КП «ІРМ».

Дані та ресурси
Organizations.csv
Ресурс містить інформацію про комунальне підприємство "Інститут розвитку...
Дослідити
Organizationalunits
Довідник структурних підрозділів КП "Інститут розвитку міст"
Дослідити
Posts
Довідник працівників КП "Інститут розвитку міст"
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Андрущенко Леся
Останнє оновлення
Січень 18, 2021, 16:13 (EET)
Створено
Листопад 27, 2019, 17:08 (EET)
періодичність оновлення
щоквартально/у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних