1.2. Інформація про організаційну структуру КП «Муніципальна варта» ВМР . Organizational structure of the municipal enterprise "Municipal Guard" of the Vinnytsia City Council.

Набір містить організаційну структуру підприємства згідно штатного розпису.

The data set contains organizational structure of the municipal enterprise «Municipal Guard» of the Vinnytsia City Council according to the staffing table.

Дані та ресурси
orgstructure-structure-varta.csv
Структура набору даних
Дослідити
OrgStructure-varta.csv
Організаційна структура Комунального підприємства «Муніципальна варта»...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Татарьонок Ольга Миколаївна
Останнє оновлення
Березень 2, 2023, 16:36 (EET)
Створено
Грудень 5, 2019, 16:14 (EET)
Періодичність оновлення
У разі змін
Підстава оприлюднення
постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних