1.5. Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Перелік звітів, кожен запис - окрмий звіт Хто: Всі розпорядники публічної інформації Що: Розпорядники готують та оприлюднюють звіти відповідно до покладених на них повноважень. Наприклад, звіти про виконання плану роботи/діяльності за певний період, звіти керівників органів виконавчої влади, звіти щодо задоволення запитів на інформацію та інші.

Набір містить два ресурси.

Ресурс ListOfReports — перелік звітів Головного територіального управління юстиції у місті Києві, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет.

Ресурс Reports містить заархівовані файли звітів.

Дані та ресурси
ListOfReports.csv
Набір містить ДВА ресурси. Ресурс ListOfReports — перелік звітів Головного...
Дослідити
ListOfReports-Examples.csv
Приклад заповнення набору "Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на...
Дослідити
Додаткова інформація
Останнє оновлення
Листопад 1, 2019, 16:51 (EET)
Створено
Листопад 1, 2019, 16:36 (EET)
Періодичність оновлення
Планово відповідно до встановлених термінів звітування
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних