1.7. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні КП "Вінницьке шляхове управління"

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні КП "Вінницьке шляхове управління". Таблиця містить ідентифікатори, назви, описи, частоту оновлення, ключові слова, підставу та призначення збору інформації, посилання на сторінку набору даних, формати ресурсів, прізвище, ім’я, по батькові й адресу електронної пошти відповідальної особи. Кожним записом до реєстру є окремий набір даних.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Іванець Руслан Віктрович
Останнє оновлення
Травень 8, 2023, 11:55 (EEST)
Створено
Травень 5, 2023, 02:21 (EEST)
Періодичність оновлення
Відразу після внесення змін
Підстава опрелюдення
Постакова КМУ №836
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних