1.7 Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради

1.1 Довідник відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. 1.2 Інформація про організаційну структуру відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. 1.5 Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію. 1.6 Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається відділом по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. 1.7 Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. 1.10 Інформація про нормативно-правові засади діяльності відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. 2.49 Перелік цільових програм, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті. 3.13 Перелік об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Вінниця. 3.19 Накази про призначення відповідальних осіб відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради.

Дані та ресурси
1.7 Реєстр наборів даних, що ...
1.1 Довідник відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Ольга Риверчук
Версія
28.03.2023
Останнє оновлення
Березень 28, 2023, 14:44 (EEST)
Створено
Червень 1, 2021, 14:17 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних