1.8. Адміністративні дані в значенні Закону України “Про державну статистику” КЗ "ВГЛ №1 ім. М.І. Пирогова"

Набір містить реєстраційні та контактні дані комунального закладу КЗ "ВГЛ №1 ім. М.І. Пирогова". У тому числі номер із системи ІСУО, код ЄДРПОУ, назву, опис, посилання на офіційний веб-сайт, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону та інше. Статистична звітність (ЗНЗ-1; 83-РВК; 1-ЗСО ).

Дані та ресурси
Звіти ZNZ 2022-2023.rar
Архів містить статистичні звіти (ЗНЗ-1; 83-РВК; 1-ЗСО) КЗ «Вінницький...
Дослідити
organizations.csv
Набір містить інформацію про заклад.
Дослідити
Додаткова інформація
Останнє оновлення
Грудень 23, 2022, 20:28 (EET)
Створено
Грудень 23, 2022, 20:06 (EET)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних