1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту кадрової політики міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту кадрової політики міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту кадрової політики міської ради. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств Департаменту кадрової політики міської ради.

Дані та ресурси
organizationalunits.csv
довідник структурних підрозділів юридичної особи розпорядника;
Дослідити
posts.csv
довідник посадових осіб
Дослідити
organizations.csv
довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Немудра Альона
Останнє оновлення
Квітень 21, 2024, 16:14 (EEST)
Створено
Листопад 13, 2019, 12:25 (EET)
Періодичність оновлення
у разі змін
Підстава оприлюднення
постанова кму 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних