1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Архівного відділу, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. OrganizationalUnits — довідник Архівного відділу міської ради. Posts — довідник посадових осіб Архівного відділу міської ради.

Дані та ресурси
OrganizationalUnits Arhiv 2023-12-11csv
Довідник Архівного відділу
Дослідити
Додаткова інформація
Джерело
OrganizationalUnits Arhiv.csv
Автор
egorova
Відповідальна особа
egorova
Останнє оновлення
Грудень 11, 2023, 10:42 (EET)
Створено
Грудень 16, 2019, 15:17 (EET)
опирилюднення
Постанова КМУ №835
переодичність
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних