2.3 Перелік об`єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об`єктів в оренду чи умови іншого користування) до закінчення строку, встановленого пунктом б розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про оренду державного та комунального майна" ЗАКЛАДУ "ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М.КОЦЮБИНСЬКОГО"

null

Додаткова інформація
Відповідальна особа
Ганна КОЛОМІЄЦЬ
Останнє оновлення
Вересень 8, 2022, 15:28 (EEST)
Створено
Серпень 30, 2021, 11:56 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних