2.49 Перелік цільових місцевих програм, змін до цільових місцевих програм та звітів про виконання цільових місцевих програм

Для впровадження місцевих цільових програм органи місцевого самоврядування керуються законодавством про державні цільові програми (Закон України «Про державні цільові програми»). Також можливим є ухвалення власної нормативної бази. Наприклад, Рішення Київської міської ради від 29.10.2009 року N 520/2589, Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 27.06.2008 № 1368, Розпорядження міського голови Одеси 08.11.2016 року № 1115. Органи місцевого самоврядування, як правило, систематизують дані про цільові програми в таблицях з метою обліку та моніторингу виконання. Структура й зміст даних таблиць визначається індивідуально.

Додаткова інформація
Автор
pirohovskyiav-4185
Відповідальна особа
Піроговський Андрій
Версія
1.0
Останнє оновлення
Березень 4, 2024, 09:23 (EET)
Створено
Січень 8, 2024, 10:06 (EET)
Періодичність оновлення
У разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних