1.2 Інформація про організаційну структуру відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”.

Дані та ресурси
OrgStructure
Структура і штатна чисельність станом на 28.02.2023 року. Таблиця містить...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Ольга Риверчук
Версія
28.02.2023
Останнє оновлення
Лютий 28, 2023, 14:07 (EET)
Створено
Травень 14, 2020, 22:45 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних