1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій департаменту маркетингу міста та туризму міської ради, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту маркетингу міста та туризму міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес. Дані містять: довідник структурних підрозділів департаменту; довідник посадових осіб департаменту; довідник підпорядкованих підприємств

Дані та ресурси
Organizations.csv
Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Мазурик Віктор
Останнє оновлення
Березень 5, 2024, 10:12 (EET)
Створено
Листопад 28, 2019, 10:36 (EET)
Періодичність оновлення
щоквартально, у разі змін
Підстава
Постанова Кабінету Міністрів України №835 від 21.10.2015 року зі змінами
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних