2.20 Відомості про залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

Набір містить інформацію про надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту в розрізі платників наростаючим підсумком станом на 01 число місяця наступного за звітним кварталом та інформацію про напрями використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

Дані та ресурси
2.20 Інформація про надходження ...
2.20 Інформація про надходження коштів пайової участі у розвитку...
Дослідити
2.20 Інформація про напрямки ...
2.20 Інформація про напрямки використання коштів пайової участі у розвитку...
Дослідити
Додаткова інформація
Автор
Ларіна І.В.
Відповідальна особа
Бузиновський Ю.О.
Останнє оновлення
Квітень 19, 2024, 16:32 (EEST)
Створено
Січень 3, 2020, 17:29 (EET)
Періодичність оновлення
щоквартально, не пізніше 15 робочих днів після закінчення звітного кварталу
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних