1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить один ресурс. Posts — довідник посадових осіб Відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради. Підпорядкованих юридичних осіб, внутрішні структурні підрозділи Відділ не має.

Дані та ресурси
organizationunits.csv
Відділ не має структурних підрозділів
Дослідити
Posts.csv
Ресурс містить дані про посадових осіб відділу оперативного реагування...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Гавриш Ольга Олександрівна
Останнє оновлення
Березень 25, 2024, 15:45 (EET)
Створено
Квітень 16, 2018, 12:24 (EEST)
Періодичність оновлення
У разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD