1.1. Довідник підприємств, закладів комітету по фізичній культурі і спорту міської ради, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить два ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств та закладів комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради, що є окремими юридичними особами. Posts — довідник посадових осіб комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради

Дані та ресурси
OrganizationUnits
Довідник комунальних підприємств та закладів підпорядкованих комітету по...
Дослідити
OrganizationUnits
Довідник комунальних підприємств та закладів підпорядкованих комітету по...
Дослідити
OrganizationUnits
Довідник посадових осіб та працівників комітету по фізичній культурі і спорту...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Віняр Маріанна Григорівна
Останнє оновлення
Лютий 15, 2024, 12:41 (EET)
Створено
Грудень 6, 2019, 16:57 (EET)
Період оновлення
У разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних