3.19. Накази про призначення відповідальних осіб департаменту правової політики та якості міської ради (за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет)

Набір даних містить інформацію про відповідальних осіб департаменту правової політики та якості міської ради за оприлюднення інформації в мережі Інтернет

Дані та ресурси
decrees.csv
Набір даних містить інформацію про відповідальних осіб за ведення сторінок...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Притолюк Олеся Павлівна
Останнє оновлення
Листопад 1, 2023, 15:07 (EET)
Створено
Травень 26, 2021, 12:28 (EEST)
періодичність оновлення
у разі змін
підстава оприлюднення
Постанова КУМ 835; Протокол доручень наради щодо впровадження відкритих даних та роботи муніципального чатботу від 11.05.2021
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних