2.38. Дані громадського бюджету, бюджету участі тощо, у тому числі про проекти, результати голосування, реалізацію підтриманих проектів

Набір містить інформацію щодо реалізації проектів-переможців Бюджету громадських ініціатив. Зокрема, його номер, тип, назву проекту, короткий опис, автор проекту, місце та адресу реалізації, заплановану та фактичну вартість, виконавець, результати голосування (кількість мешканців, які проголосували за проект, і його рейтинг), стан реалізації проектів

Дані та ресурси
strukture-gb_2020.csv
Структура набору
Дослідити
2020-partbudget_school_structure.csv
Набір містить інформацію щодо реалізації проектів-переможців Бюджету шкільких...
Дослідити
2021-partbudget_school_structure.csv
Набір містить інформацію щодо реалізації проектів-переможців Бюджету шкільких...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Тетяна Малявіна
Останнє оновлення
Січень 19, 2022, 16:22 (EET)
Створено
Квітень 21, 2021, 16:41 (EEST)
Періодичність оновлення
раз на рік
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних