1.10. Інформація про нормативно-правові засади діяльності

Нормативно-правові засади діяльності служби у справах дітей Вінницької міської ради. В наборі зазначені Закони України "Про місцеве самоврядування", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" та рішення міської ради щодо затвердження положення про службу у справах дітей Вінницької міської ради, регламент роботи виконавчих органів Вінницької міської ради

Дані та ресурси
Нормативно-правові засади діяльності ...
Інформація про нормативно-правові засади діяльності служби у справах дітей...
Дослідити
struktura ChildrenAffairService VMR.csv
структура даник "Нормативно-правові засади діяльності ССД ВМР"
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Курганова Олена Ігорівна
Останнє оновлення
Березень 1, 2024, 16:44 (EET)
Створено
Грудень 23, 2019, 18:07 (EET)
термін оновлення
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних