3.19. Накази про призначення відповідальних осіб

Набір містить дані про призначення ДАБК ВМР відповідальних осіб за підготовку і оприлюднення інформації на офіційному сайті міської ради та оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних, в мережі Інтернет

Дані та ресурси
3.19. Накази про призначення ...
Набір містить дані про призначення ДАБК ВМР відповідальних осіб за підготовку...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Стеблянко Л.
Останнє оновлення
Березень 4, 2024, 11:55 (EET)
Створено
Вересень 21, 2022, 15:51 (EEST)
періодичність оновлення
у разі змін
підстава оприлюднення
ПОЛОЖЕННЯ про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних