1.1. Довідник підприємств, установ та організацій департаменту житлового господарства та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств Департаменту житлового осподарства міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту житлового господарства міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту житлового господарства.

Дані та ресурси
organizationalUnits.csv
Довідник структурних підрозділів Департаменту житлового господарства міської...
Дослідити
posts
Ресурс містить дані про посадових осіб Департаменту житлового господарства...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Людмила Мазур
Останнє оновлення
Грудень 20, 2022, 09:21 (EET)
Створено
Грудень 3, 2019, 17:20 (EET)
Періодичність оновлення
щоквартально у разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних