1.3. Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону, Департаментом освіти Вінницької міської ради

Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Департаментом освіти Вінницької міської ради. У тому числі їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно правові акти, посилання на документ, оприлюднений в мережі Інтернет.

Дані та ресурси
StructureNormatives.csv
Структура набору Normatives
Дослідити
Normatives.csv
Ресурс містить ідентифікатор, назву, строки дії, інформацію про суб'єкта, що...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Тетяна Малявіна
Останнє оновлення
Березень 20, 2024, 12:40 (EET)
Створено
Грудень 6, 2019, 17:53 (EET)
Періодичність оновлення
щоквартально у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних