3.19. Накази про призначення відповідальних осіб комітету по фізичній культурі і спорту

Набір містить ОДИН ресурс Decrees.csv - перелік наказів про призначення відповідальних осіб та відомості щодо них. У разі зміни відомостей потрібно додати рядок до існуючого набору. У разі призначення більше однієї відповідальної особи - додати декілька рядків. Поле type може містити наступні значення - "відкриті дані", "чатбот", "сайт ВМР"

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Віняр Маріанна Григорівна
Останнє оновлення
Лютий 15, 2024, 13:02 (EET)
Створено
Травень 18, 2021, 10:20 (EEST)
період оновлення
у разі змін
підстава оприлюднення
згідно постанови
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних