1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій департаменту економіки і інвестицій міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить чотири ресурси. OrganizationsDEI — довідник комунальних підприємств, що є власністю Вінницької міської територіальної громади, підпорядкованих департаменту економіки і інвестицій міської ради. Organizations— довідник комунальних підприємств, що є власністю Вінницької міської територіальної громади та є окремими юридичними особами.OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів департаменту економіки і інвестицій міської ради. Posts — довідник посадових осіб та працівників департаменту економіки і інвестицій міської ради.

Дані та ресурси
OrganizationsDEI.csv
Довідник комунальних підприємств, що є власністю Вінницької міської...
Дослідити
Organizations.csv
Довідник комунальних підприємств, що є власністю Вінницької міської...
Дослідити
Posts.csv
Довідник посадових осіб та працівників департаменту економіки і інвестицій...
Дослідити
Organizationalunits.csv
Довідник структурних підрозділів департаменту економіки і інвестицій...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Тетяна Ільченко
Останнє оновлення
Квітень 22, 2024, 15:22 (EEST)
Створено
Червень 15, 2018, 15:23 (EEST)
період оновлення
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD