1.7. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси
register
Таблиця містить ідентифікатори, назви, описи, частоту оновлення, ключові...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Кушнір Максим Васильович
Останнє оновлення
Січень 12, 2024, 15:21 (EET)
Створено
Листопад 29, 2019, 11:51 (EET)
Мова
Українська
Періодичність оновлення
у разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних