2.49. Перелік цільових програм Департаменту культури Вінницької міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Набір містить перелік цільових програм (ресурс Programs), перелік змін до програм (ресурс Amendments), перелік звітів про виконання програм (ресурс Reports) Департаменту культури Вінницької міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в мережі Інтернет.

Дані та ресурси
reports
Ресурс містить перелік звітів про виконання цільових програм. Зокрема,...
Дослідити
Structurereports.csv
Ресурс містить структуру набору reports
Дослідити
structureprogrames
Ресурс містить структуру набору Programes
Дослідити
programmes.csv
Ресурс містить перелік цільових програм. Зокрема, ідентифікатор,...
Дослідити
Додаткова інформація
Останнє оновлення
Серпень 21, 2020, 10:27 (EEST)
Створено
Серпень 21, 2020, 09:58 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних