3.19. Накази про призначення відповідальних осіб відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Вінницької міської ради (за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет)

Накази про призначення відповідальних осіб відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Вінницької міської ради (за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет)

Дані та ресурси
desrees.csv
Перелік наказів про призначення відповідальних осіб та відомості щодо них
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Гавриш Ольга Олександрівна
Останнє оновлення
Липень 29, 2021, 12:25 (EEST)
Створено
Липень 28, 2021, 11:28 (EEST)
Періодичність оновлення
У разі змін
Підстава оприлюднення
Протокол доручень наради щодо впровадження відкритих даних та роботи муніципального чатботу від 11.05.2021
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних