3.19. Накази про призначення відповідальних осіб департаменту комунального майна міської ради (за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет)

Набір даних містить інформацію про відповідальних осіб за ведення сторінок департаменту комунального майна сайту Вінницької міської ради, за публікацію відкритих даних, за розділи чат-боту та за розміщення інформації на Єдиному порталі використання публічних коштів

Дані та ресурси
decrees.csv
Набір даних містить інформацію про відповідальних осіб за ведення сторінок...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Юлдашева Ліза
Останнє оновлення
Березень 22, 2024, 10:06 (EET)
Створено
Липень 29, 2021, 12:41 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних