1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту архітектурно-будівельного контролю міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить два ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту архітектурно-будівельного контролю міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту архітектурно-будівельного контролю міської ради.

Дані та ресурси
OrganizationalUnits.xlsx
довідник структурних підрозділів юридичної особи розпорядника;
Дослідити
struktura-dabk5.xlsx
довідник посадових осіб/працівників юридичної особи розпорядника.
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Стеблянко Л.
Останнє оновлення
Березень 22, 2024, 11:15 (EET)
Створено
Травень 31, 2018, 12:49 (EEST)
Періодичність оновлення
у разі змін
підстава оприлюднення
ПОЛОЖЕННЯ про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).