3.19. Розпорядження про призначення відповідальної особи у Деснянському старостинському окрузі

Набір даних містить інформацію про відповідальну особу у Деснянському старостинському окрузі за підготовку та оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних на Порталі відкритих даних Вінницької міської ради

Дані та ресурси
decrees.csv
Набір даних містить інформацію про відповідальних осіб за ведення сторінок...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Ванжула Тетяна Іванівна
Останнє оновлення
Лютий 29, 2024, 16:09 (EET)
Створено
Березень 27, 2023, 12:16 (EEST)
Періодичність оновлення
у разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ №835 Протокол доручень наради щодо впровадження відкритих даних та роботи муніципального чатботу від 11.05.2021
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних