2.15. Перелік інвестиційних договорів, додатків, додаткових угод та інших матеріалів до них, умов, у тому числі посилань на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Таблиця містить дані про інвестиційні договори, зокрема, номер, дату підписання, найменування та ідентифікатори сторін, опис умов, строки реалізації, реквізити нормативно-правового акта, яким затверджені умови договору (тип, назва, дата видання, номер, видавник), посилання на копію, що оприлюднена в мережі Інтернет. Кожним записом до таблиці є один договір.

Дані та ресурси
Contracts.csv
Таблиця містить дані про інвестиційні договори, зокрема, номер, дату...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Юлдашева Ліза
Останнє оновлення
Грудень 20, 2023, 12:20 (EET)
Створено
Січень 11, 2022, 12:44 (EET)
Оновлення
Щокварталу
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних