1.7. Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації. Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Реєстр наборів даних департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради

Дані та ресурси
Register.csv
Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту правової...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Притолюк Олеся
Останнє оновлення
Березень 4, 2024, 14:26 (EET)
Створено
Липень 5, 2018, 16:09 (EEST)
Періодичність оновлення
Не рідше ніж щокварталу
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ 835, рішення виконавчого комітету комітету міської ради від 01.07.2021р. №1614 «Про Порядок оприлюднення Вінницькою міською радою, її виконавчими органами, комунальними підприємствами та закладами наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», зі змінами від 27.10.2022р. № 2289
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD