2.38 Дані громадського бюджету, бюджету участі тощо, у тому числі про проекти, результати голосування, реалізацію підтриманих проектів

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 07.07.2023 року №1719 «Про внесення змін до «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади», затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2015 року №13 (зі змінами), уповноважений робочий орган конкурсу – департамент правової політики та якості Вінницької міської ради змінено на уповноважений робочий орган конкурсу – департамент відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

Додаткова інформація
Автор
pirohovskyiav-4185
Відповідальна особа
Піроговський Андрій
Версія
1.0
Останнє оновлення
Березень 18, 2024, 11:46 (EET)
Створено
Листопад 9, 2023, 09:58 (EET)
Періодичність оновлення
У разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Мітки

Немає груп пов’язаних з цим набором даних