1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Відділу молодіжної політики ВМР та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Відділу молодіжної політики ВМР. OrganizationalUnits — довідник структурного підрозділу Відділу молодіжної політики ВМР. Posts — довідник посадових осіб Відділу молодіжної політики ВМР.

Дані та ресурси
Organizations.csv
Довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій...
Дослідити
Posts.csv
Довідник посадових осіб Відділу молодіжної політики Вінницької міської ради
Дослідити
OrganizationUnits.csv
Довідник структурного підрозділу Відділу молодіжної політики Вінницької...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Старушко Людмила
Останнє оновлення
Березень 18, 2024, 13:53 (EET)
Створено
Грудень 2, 2019, 14:35 (EET)
Періодичність оновлення
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних