3.19. Накази про призначення відповідальних осіб департаменту маркетингу міста та туризму міської ради (за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет)

Накази про призначення відповідальних за ведення муніципального чат боту та оприлюднення наборів даних на Порталі відкритих даних департаменту маркетингу міста та туризму міської ради

Дані та ресурси
decrees.csv
Накази про призначення відповідальних за наповнення офіційного порталу,...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Виктор Мазурик
Останнє оновлення
Березень 5, 2024, 10:28 (EET)
Створено
Червень 22, 2021, 11:08 (EEST)
Періодичність оновлення
у разі змін
Підстава
Постанова Кабінету Міністрів України №835 від 21.10.2015 року зі змінами
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних