2.27. Актуальні списки власників та орендарів місцевих земельних ділянок на території Вінницької міської ради

Набір містить актуальні дані про земельні ділянки розміщені на території Вінницької міської ради, їх орендарів, умови договорів про встановлення земельного сервітуту.

Дані та ресурси
LandLots.csv
Таблиця містить інформацію про діючі договори про встановлення земельного...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Пошталюк Олександр Григорович
Останнє оновлення
Лютий 9, 2023, 16:05 (EET)
Створено
Лютий 9, 2023, 10:25 (EET)
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
мова
Українська
періодичність оновлення
Один раз на квартал
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних