1.1 Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить два ресурси. OrganizationalUnits — довідник структури департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Posts — довідник посадових осіб департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Дані та ресурси
struct1.csv
Структура набору даних Posts
Дослідити
struct2.csv
Структура набору даних OrganizationalUnits
Дослідити
Організаційна структура
Ресурс містить дані про структуру департаменту архітектури та містобудування...
Дослідити
posts
Ресурс містить дані про посадових осіб департаменту архітектури та...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Гончаров Єгор Юрійович
Останнє оновлення
Вересень 8, 2022, 15:29 (EEST)
Створено
Серпень 24, 2020, 13:22 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних