1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Служби у справах дітей Вінницької міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Служби у справах дітей Вінницької міської ради. Posts — довідник посадових осіб Служби у справах дітей Вінницької міської ради

Дані та ресурси
Organizationalunits ...
Набір містить ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних...
Дослідити
postsChildrenAffairService
довідник посадових осіб Служби у справах дітей Вінницької міської ради.
Дослідити
Організації
Довідник комунальних підприємств підпорядкованих Службі у справах дітей...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Курганова Олена Ігорівна
Останнє оновлення
Березень 4, 2024, 08:56 (EET)
Створено
Грудень 23, 2019, 14:47 (EET)
термін оновлення
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних