1.14. План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дати їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на джерело оприлюднення Вінницької міської територіальної громади

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вінницької міської ТГ із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення

Дані та ресурси
План здійснення регуляторної ...
План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вінницької міської...
Дослідити
План діяльності з підготовки ...
План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вінницької міської...
Дослідити
План діяльності з підготовки ...
План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вінницької міської...
Дослідити
1.14._План діяльності з підготовки ...
План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Рудик Наталія Анатоліївна
Останнє оновлення
Січень 5, 2024, 16:11 (EET)
Створено
Грудень 26, 2018, 16:16 (EET)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних