1.9. Переліки нормативно-правових актів, актів індивідуальної дії (крім внутрішньо-організаційних), прийнятих Департаментом адміністративних послуг ВМР, проекти нормативно-правових актів

Набір містить інформацію про нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньо-організаційних), прийняті Департаментом адміністративних послуг ВМР, проекти нормативно-правових актів

Дані та ресурси
1.9 Нормативно-правові акти, акти ...
Набір містить інформацію про нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Закревська Наталія
Останнє оновлення
Червень 5, 2023, 09:39 (EEST)
Створено
Липень 30, 2021, 17:28 (EEST)
періодичність оновлення
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних