1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованого підприємства Департаменту міського господарства міської ради, що є окремою юридичною особою. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту міського господарства міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту міського господарства міської ради.

Дані та ресурси
organizations.csv
Довідник комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту міського...
Дослідити
posts.csv
Довідник посадових осіб та працівників Департаменту міського господарства
Дослідити
organizationunits.csv
Довідник структурних підрозділів Департаменту міського господарства
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Сергій Горобець
Останнє оновлення
Квітень 9, 2024, 11:33 (EEST)
Створено
Квітень 24, 2018, 15:16 (EEST)
періодичність оновлення
щоквартально у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).