3.19. Накази про призначення відповідальних осіб Департаменту адміністративних послуг ВМР (за оприлюднення відкритих даних та інформації в мережі Інтернет)

Набір містить інформацію про відповідальних осіб Департаменту адміністративних послуг ВМР за адміністрування офіційного сайту та чат-боту "СВОЇ", публікацію наборів відкритих даних

Дані та ресурси
3.19 Накази про призначення ...
Набір містить інформацію про відповідальних осіб Департаменту...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Закревська Наталія
Останнє оновлення
Березень 22, 2024, 16:34 (EET)
Створено
Липень 30, 2021, 17:22 (EEST)
періодичність оновлення
у разі змін
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних