1.1. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств Департаменту правової політики та якості міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту правової політики та якості міської ради. Posts — довідник посадових осіб Департаменту правової політики та якості міської ради.

Дані та ресурси
Organizations.csv
Довідник комунальних підприємств підпорядкованих Департаменту правової...
Дослідити
Organizationalunits
Довідник структурних підрозділів Департаменту правової політики та якості...
Дослідити
posts
Довідник посадових осіб та працівників Департаменту правової політики та...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Притолюк Олеся Павлівна
Останнє оновлення
Квітень 23, 2024, 11:55 (EEST)
Створено
Червень 14, 2018, 16:03 (EEST)
Періодичність оновлення
У разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ 835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD