1.1 Довідник відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради

Набір містить ресурс Posts — довідник посадових осіб відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. Підпорядкованих юридичних осіб, внутрішні структурні підрозділи відділ по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради не має.

Дані та ресурси
Posts
Ресурс містить дані про посадових осіб відділу по розвитку об'єднань...
Дослідити
Додаткова інформація
Джерело
https://cutt.ly/lI97PFW
Відповідальна особа
Ольга Риверчук
Версія
28.02.2023
Останнє оновлення
Лютий 28, 2023, 14:10 (EET)
Створено
Травень 14, 2020, 22:17 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних