2.2. Перелік об'єктів комунальної власності МКП "АДС"

Рішенням Вінницької міської ради №1933 від 30.08.2019р. "Про затвердження переліку об'єктів нерухомого майна комунальної власності Вінницької міської об'єднаної територіальної громади" затверджено перелік об'єктів нерухомого майна комунальної власності Вінницької міської ОТГ згідно з додатком до рішення. В зазначеному переліку позиціями №№6632-6641 описано нерухоме майно комунальної власності, балансоутримувачем якого є МКП "АДС"

Дані та ресурси
ADS-komunalna-vlasnist-.csv
Таблиця містить порядковий номер запису, назву набору даних, посилання на...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Гребінь Ірина Степанівна
Останнє оновлення
Грудень 4, 2019, 10:36 (EET)
Створено
Грудень 4, 2019, 10:19 (EET)
Періодичність оновлення
не рідше ніж раз на рік
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних