2.3. Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду)

Таблиця включає дані про об’єкти комунальної власності: ідентифікатори, назви, описи, місцезнаходження, площу, оцінку вартості та інше. А також дані про договори оренди: номери, дати укладення, сторони, цільове призначення, період оренди, нарахування вартості та інше. Кожним записом в таблиці є окремий об’єкт оренди.

Дані та ресурси
List
Таблиця включає дані про об’єкти комунальної власності: ідентифікатори,...
Дослідити
ListProzorroSales.csv
Таблиця містить унікальний код, назву й посилання на сторінку об’єкта в...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Мірчук Вікторія
Останнє оновлення
Лютий 21, 2023, 15:32 (EET)
Створено
Квітень 28, 2020, 16:55 (EEST)
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Організація
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних