1.1 Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій

Набір містить два ресурси. OrganizationalUnits - довідник структури Стадницького старостинського округу Вінницької міської ради. Posts - довідник посадових осіб Стадницького старостинського округу Вінницької міської ради. Містять дані про посадових осіб та працівників Стадницького старостинського округу. У тому числі, прізвище, ім'я, по баткові, стать, посаду, фото, адресу електронної пошти, номер телефону, дні й години прийому та інше. Кожним записом у таблиці є інформація про окрему посадову особу.

Дані та ресурси
Posts
Ресурс містить дані про посадових осіб Стадницького старостинського округу...
Дослідити
OrganizationalUnits
Ресурс містить дані про структуру Стадницького старостинського округу. У тому...
Дослідити
Додаткова інформація
Відповідальна особа
Матвійчук Валентина Василівна
Останнє оновлення
Лютий 29, 2024, 11:05 (EET)
Створено
Травень 31, 2023, 17:16 (EEST)
Періодичність оновлення
Щоквартально, у разі змін
Підстава оприлюднення
Постанова КМУ від 21.10.2015 №835
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Підписники: 0
Увійти, щоб мати змогу стежити за змінами цього набору даних
Рейтинг відкритості
OL
RE
OF
URI
LD

Немає груп пов’язаних з цим набором даних